AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Napoli turpëron Ajaxin

0 0
Read Time:29 Second

Napoli ka fituar ndeshjën ndaj Ajax si mysafir me rezultat bindës 1-6.

Të parët qe shënuan ishin vendasit me golin e Kudus,por Napoli gjeti golin e barazimit menjëher me Raspadorin.

Napoli morri avantazhin me golin tjetër të Di Lorenzos,dhe më pas për golin e tretë me Zielinskin.

Në pjesën e dytë Napoli shënoi sërish dy gola të shpejt me Raspadorin për 1-4 dhe Kvaratskhelia për 1-5.

Golin e fundit për 1-6 e shënoi Simeone në min.82.

Napoli pothuajse siguron një hap më tej me 9 pikë,kurse Ajax me 3.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=