AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Napoli fiton falë një goli

0 0
Read Time:31 Second

Napoli ka arritur të marrë një fitore të vuajtur dhe me shumë mundim ndaj Spezias në “Maradonna” stadium.

Pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 0-0 edhe pse shanset ishin të shumta. Pjesa e dytë nisi pothuajse njësojë, me shumë raste dhe mundësi të arta por nuk u shfrytëzuan nga të dyja ekipet.

Napoli luajti pothuajse të gjithë lojën duke mbajtur topin dhe duke synuar shumë herë portën e Spezias.

Mrekullia vjen në minutën e 89-të falë golit të sulmuesit më të ri të Napolit, Raspadori. Djaloshi dërgoi topin në rrjetë duke i dhënë kështu tre pikë të arta ekipit të tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=