AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Napoli fiton dhe forcon pozitën e parë

0 0
Read Time:15 Second

Napoli ka arritur fitore tejët të vështirë ndaj Romës si mysafir.

Skuadrat ishin të mbyllura gjatë tërë lojës,por në minutën e 81′ Osimeh arriti të zhbllokoj rezultatin për Napolin,gol i cili i dhuroi tre pikë Napolit.

Me këtë fitore Napoli forcon vendin e parë me 29 pikë.lajmesportive.net

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=