AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Muriqi shënon gol

0 0
Read Time:22 Second

Vedat Muriqi ka shënuar edhe këtë javë për Mallorcan.

Kosovari e shënoi golin e epërsisë së ekipit të tij, në ndeshjen ndaj Rayo Vallecanos.

Pas një harkimi të mirë në zonë nga Rodriguez, sulmuesi goditi me kokë dhe tundi rrjetën e vendasve, transmeton lajmi.net.

Rezultati aktual i këtij takimi është 1:0 në favor të Mallorcas.

Kujtojmë se Muriqi shënoi edhe javën e kaluar, në humbjen 2:1 ndaj Real Betisit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=