AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Munishi : Shpresoj ti gëzojm tifozët lojën tjetër

0 0
Read Time:37 Second

Prishtina e ka humbur derbin me Ballkanin me rezultat minimal 0:1.

Pas ndeshjes ka folur trajneri Ismet Munishi, i cili u shpreh mjaft i kënaqur me angazhimin e futbollistëve të tij.

Munishi theksoi se shpreon t’i gëzojë tifozët ndeshjet e tjera.

“Pranuam një gol nga një pakujdesi. Luajtëm ndaj një rivali që është në formë më të mirë garuese, që ka nisur më herët përgatitjet. Sidoqoftë, jam i kënaqur me angazhimin e lojtarëve. I falënderoj ‘Plisat’ dhe qytetarët e Prishtinës për një natë madhështore. Ka qenë një ndeshje me plotë kuptimin e fjalës ‘derbi’. Kemi nevojë më shumë për këso ndeshje. Fusha ka qenë e rënduar, por kishte luftë, angazhim, spektakël. Shpresoj t’i gëzojmë tifozët në ndeshjet tjera” – tha Munishi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=