AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Mourinho nuk po mundet të duroj!

0 0
Read Time:43 Second

Jose Mourinho mezi po pret të debutoj në stolin e trajnerit të Manchester Unitedit.

Portugezi ndihet i gatshëm për punë dhe se të qeni trajner i Unitedit e bën edhe më të veçantë.

“Është për të ardhur keq që kjo nuk është nesër. Mezi po e pres atë moment”, tha 53-vjeçari në një intervistë për mediat britanike, transmeton Telegrafi.

“Unë kam kaluar për shumë vite në nivele të larta të futbollit. Natyrisht që nuk jam nervoz, ndihem shumë i qetë dhe e di se jam i gatshëm për punë, por të qeni menaxher i Man Unitedit jam i sigurt që do të jetë e veçantë”, tha ndër tjerash Mou.

Kujtojmë se Djajtë e Kuq takimin e parë në sezonin e ri të Ligës Premier kundër Bouthnemouthit, por paraprakisht do ta luajë kundër kampionit anglez, Leicester City në kuadër të Kupës së FA Community Shield.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=