AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Motta trajner i Bologna

0 0
Read Time:20 Second

Thiago Motta ka arritur marrëveshje me skuadrën e Bolognas që ai të jetë trajneri i ri i skuadrës së Serie A.

Ish-lojtari i Paris Saint Germain dhe Inter dëshiron që karrierën e tij ta vijojë si drejtues.

Siç raporton Fabrizio Romano, Motta në orët e ardhshme do ta nënshkruajë kontratën me Bolognan.

Ardhja e tij në stol do ta zëvendësojë Sinisa Mihalovicin e shkarkuar. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=