AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Morata : Roma e Mourinhos surpriza e Serie A

0 0
Read Time:57 Second

Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti mezi pret ndeshjen e ish klubit të tij kundër Romës, duke e quajtur skuadrën e Jose Mourinhos si ‘surpriza e sezonit’ në Serie A.

Mourinho punoi në klubin e Morattit për dy vite, ku fitoi të gjithë trofetë e mundshëm.

“Interi duhet të bëjë mirë, sepse ka qenë e vështirë kohët e fundit dhe mungesa e Lukakut është ndjerë shumë, pasi ai është lojtari më i rëndësishëm në skuadër”.

“Kam ndjenjën se Interi u rrëzua, kur humbi Scudetton sezonin e kaluar dhe ka zhgënjim. Ata kanë nevojë për diçka që t’i shkundë dhe të kthehen në rrugën e duhur”.

“Roma sigurisht që është në formën më të mirë dhe dëshiron të ketë njëfarë qëndrueshmërie, ata janë një skuadër argëtuese dhe mund të jenë befasia e sezonit”, ka thënë fillimisht Moratti për Radio Centro Suono.

“Karakteristikat e tij janë gjithmonë të njëjta, profesionalizëm dhe fokus në detaje. Mourinho ka ambicie të bëjë më mirë se sezonin e kaluar”, deklaroi Moratti për trajnerin portugez.

Në fund ish drejtuesi i Interit e lavdëroi Paulo Dybalan, duke thënë se do të donte ta shihte te zikaltërit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=