AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Montero në vend të Allegri?

0 0
Read Time:33 Second

Tashmë ka filluar të flitet për zëvendësuesin e mundshëm të Massimiliano Allegri.

Skuadra e Juventus është zhytur në krizë të thellë dhe tashmë po flitet për shkarkimin e mundshëm të trajnerit.

Sipas mediave italiane, aktualisht ka edhe një emër favorit për të marrë detyrën e Allegri.

‘Football Italia’ bën të ditur se Paolo Montera i Primavera do të ishte opsioni më i lehtë për ‘Zonjën e Vjetër’.

Kjo alternativë bazohet në analizën e situatës ekonomike, pasi shkarkimi i Allegri do t’i kushtonte goxha para Juventusit.

Montero do të ishte opsioni më i lirë për skuadrën.

Mbetet të shihet nëse ish-mbrojtësit të Juventusit do t’i besohet posti i trajnerit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=