Minchev shkarkohet nga Trepca

0 0
Read Time:23 Second

Lubomir Minchev, nuk është më trajner i klubit basketbollistik Trepça.

Lajmi u bë i ditur nga vet klubi në faqen zyrtare në Facebook.

Sipas njoftimit ndarja e rrugëve u bë me marrëveshje të dyanshme.

“Minchev mori drejtimin e skuadrës sonë në verën e vitit 2021. Ka dhënë kontribut të madh në vënien e themeleve të një klubi profesional. Me Minchevin kemi arritur të gjitha finalet e mundshme dhe kemi fituar Kupën e Kosovës dhe Superkupën Mbarëkombëtare”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %