AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Milwaukee Bucks ka shënuar fitore ndaj Philadelphia

0 0
Read Time:24 Second

Milwaukee Bucks ka shënuar fitore ndaj Philadelphia 76ers me rezultat 88:90.

Pavarësisht se James Harden e ka nisur furishëm dhe seriozisht stinorin, kësaj radhe duke arkëtuar 31 pikë, vendësit e pësuan humbjen e dytë me rend.

Giannis Antetekounmpo në anën tjetër realizoi dyshifror të dyfishtë prej 21 pikësh e 13 kërcimesh në kontributin e tij për triumfin e mysafirëve.

Për dallim prej Sixers-ave, kjo ishte ndeshja e parë për dy herë kampionin e NBA-së në këtë fillim-stinor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=