Milik në Juventus si huazim

0 0
Read Time:24 Second
Arkadiusz Milik do t’i bashkohet Juventusit.
Juventus kanë mbyllur marrëveshje me skuadrën e Olympique Marseille, për shërbimet e Arkadiusz Milik.
Juve dhe Marseille janë pajtuar për një huazim të lojtarit, për shumën e 1 milion eurove + 1 milion të tjera si bonuse.
Po ashtu, në marrëveshjen e huazimit është përfshirë edhe mundësia për blerjen e plotë të kartonit të lojtarit, që Juventusit do t’i kushtonte 8 milionë euro.
Thuhet se Marseille kanë pranuar këtë ofertë gjatë ditës së djeshme.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %