AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Milan synon Gakpon

0 0
Read Time:22 Second

Milani kërkon shërbimet e lojtarit të PSV, Cody Gakpo.

Gakpo është një lojtar mjaft i përfolur kohën e fundit, për shkak të formës së tij të mire.

Disa ekipe janë duke e monitoruar situatën e holandezit, në mesin e tyre edhe kampioni i Italisë, Milani.

Sipas raportimit të ‘Calciomercato’, ‘Rossonerët’ janë të gatshëm të hyjnë në garë për 23 vjeçarin.

Përveç Milanit interesim për të kanë shfaqur edhe Arsenal dhe Manchester United.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=