AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Messi mungon sot ndaj Reims

0 0
Read Time:31 Second

Ylli i Argjentinës, Leo Messi është lënduar.

PSG me fillim nga ora 21:00 do luajë në udhëtim te Reims.

Në këtë takim parisienët do jenë pa yllin e skuadrës, Messin pasi ka pësuar një lëndim.

Këtë e ka konfirmuar vetë trajneri i ekipit, duke thënë se argjentinasi do t`i nënshtrohet testeve mjekësore, për të parë shkallën e lëndimit.

“Leo Messi nuk do të jetë i aftë për Reims, dhe do i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore”, u shpreh Christophe Galtier.

35 vjeçari e ka nisur më mirë edicionin e ri me PSG-në, pasi në 12 takime ka shtatë gola dhe shtatë asistime.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=