AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Meret rinovon me Napolin

0 0
Read Time:26 Second

Napoli do vazhdojë bashkëpunimin me portierin, Alex Meret.

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Napoli ka arritur marrëveshje me portierin italian Alex Meret dhe agjentin e tij për të zgjatur qëndrimin në “Diego Armando Maradona”.

Napoli ia ka rinovuar kontratën Meretit deri në muajin qershor të vitit 2024, me opsionin për ta zgjatur atë edhe për një vit.

Italiani do të nënshkruajë kontratën e tij të re gjatë ditëve në vazhdim, pasi që marrëveshja me PSG-në për Kyelor Navas dështoi këtë merkato verore.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=