AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Mblidhet bordi i Inter,tema Inzaghi

0 0
Read Time:26 Second

Simone Inzaghi mund të përfundojë si i shkarkuar nga posti i trajnerit të Inter.

Forma e dobët e skuadrës së Inter në ndeshjet e fundit ka bërë që Simone Inzaghi të vihet në pikëpyetje.

Raportime të mediave italiane bëjnë të ditur se drejtorët e Inter janë mbledhur për të diskutuar problemin e Inzaghi.

Drejtorët do të takojnë edhe vet Inzaghin dhe stafin e tij, për të diskutuar situatën.

Inter ka humbur tri nga nëntë ndeshjet e para të këtij sezoni, përfshirë ndeshjen e fundit ndaj Udinese. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=