AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Marotta flet për transferimet e Inter në Janar

0 0
Read Time:21 Second

Duke folur në konferencën për shtyp gjatë takimit të aksionerëve të Interit, Marotta ka folur rreth merkatos së ekipit të tij në janar.

“Merkatoja e janarit? Do të shtojmë lojtarë të rinj vetëm nëse janë qartësisht më të fortë se këta që kemi. Grupi aktual i ekipit është homogjen.

Për ne ka rëndësi grupi i fortë dhe jo lojtarët individualë, por do të shohim”, është shprehur drejtori sportiv i Interit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=