AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Marca : Reali ka nisur punën për Bellingham

0 0
Read Time:26 Second

Real Madridi e ka filluar punën për të nënshkruar me mesfushorin e Dortmundit, Jude Bellingham.

Kështu të paktën raporton MARCA, sipas të cilëve “Los Blancos” i kanë intensifikuar përpjekjet për ta marrë në “Bernabeu”.

Anglezi po pëlqehet shumë nga Carlo Ancelotti, por, pos madrilienëve, të interesuar për lojtarin janë edhe disa skuadra të tjera.

Liverpool, Manchester City dhe Manchester United janë po ashtu të dhënë pas talentit të “verdhezinjve”.

Mbetet të shihet se çka do të sjellin merkatot e ardhshme në lidhje me këtë çështje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=