AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Manchester United ofron 10mil. për Depay

0 0
Read Time:25 Second

Manchester United ka ofruar hiç më pak se 10 milionë euro për sulmuesin e Barcelonës, Memphis Depay.

Të paktën kështu bën të ditur gazetari i afërt me klubin e katalunasve, Gerrard Romero.

Lojtari nuk është në planet e Xavi Hernandezit për sezonin aktual dhe, duke e parë këtë situatë, nuk e ka ndërmend të qëndrojë edhe më tutje.

Holandezi para disa ditësh ishte shumë afër kalimit te Juventusi, por paga e lartë që kërkoi ai, e detyroi “Zonjën e Vjetër” të tërhiqet. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=