AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Manchester United konfirmon ndeshjën ndaj Sheriff

0 0
Read Time:38 Second

Manchester United ka konfirmuar se përballja e tyre në Europa League kundër Sheriffit do të zhvillohet të enjten, pavarësisht vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II.

United zhvilloi diskutime me autoritetet përkatëse dhe ka vendosur të luajë ndeshjen kundër palës moldave siç ishte planifikuar, ani se ndeshjet e futbollit britanik u anuluan pas vdekjes së Mbretëreshës.

Ndeshjet e futbollit në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar u shtynë këtë fundjavë si një shfaqje respekti për monarken e ndjerë.

Lojtarët e Erik ten Hag do të kenë një javë të plotë për t’u përgatitur për përballjen, teksa kërkojnë të rikuperohen nga humbja 1-0 ndaj Real Sociedad në ndeshjen e tyre hapëse.

Pas kësaj ndeshje, ata do të përballen me Leeds në Old Trafford në Premier League, shkruan Goal.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=