AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Madridi i takon Realit

0 0
Read Time:19 Second

Real Madrid vijon serinë pozitive. Los Blancos kanë mposhtur 1-2 në derbi Atl Madrid.

Golat për skuadrën e Ancelottit u realizuan nga Rodrygo dhe Valverde, ndërsa për vendasit realizoi Hermaso.

Pas 6 javësh, Reali numëron plot 6 fitore duke mbajtur kreun e La Liga me 18 pikë, 2 më shumë se rivalët e Barcelonës, ndërsa Atletico renditet i 7 me 10 pikë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=