Lukaku vështir të jetë i gatshëm ndaj Fiorentines

0 0
Read Time:20 Second

“Gazzetta dello Sport” flet për situatën e Romelu Lukaku dhe vendimin e marrë tashmë për të anashkaluar Fiorentinën.

Tashmë belgu është rikthyer në grup, por pas përballjes me Inzaghin dhe stafin u vendos që të ruhej dhe të mos rrezikohej.

Me pak fjalë, Inzaghi vendosi ta lejë në Milano që të stërvitet ende dhe jo të udhëtojë drejt Firences me grupin dhe të qëndrojë në stol.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %