AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lukaku rikthehet në stërvitje me skuadër

0 0
Read Time:26 Second

Sot, Romelu Lukaku është rikthyer të stërvitet me grupin, ku me shumë mundësi do të jetë ndaj Fiorentinës në fundjavë.

Sipas “Sky”, sot është rikthyer edhe Marcelo Brozovic, kroati i cili ka munguar për një kohë të gjatë. Mesfushori i Interit ka bërë stërvitje të personalizuar dhe i veçuar nga të tjerët.

Synimi është të jetë i disponueshëm për 2-3 ndeshjet e fundit para pushimit, me ndeshjen kundër Juventusit më 6 nëntor në pikëpyetje, por do të shikohet se si do të përparojë këto ditë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=