AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lukaku mungon deri në tetor

0 0
Read Time:36 Second

Romelu Lukaku nuk do të jetë gati për derbin e Milanos.

Sulmuesi belg, Lukaku ka pësuar një lëndim dhe tashmë edhe zyrtarisht është mësuar se do të mungojë deri në fillim të tetorit.

Klubi i Inter ka lëshuar një njoftim ku bën të ditur se belgu s’do të luajë deri pas pauzës së kombëtareve.

Lukaku ka pësuar një lëndim në ije dhe kjo ia humb ndeshjen e së shtunës.

‘Zikaltërit’ bëjnë të ditur se gjendja e lojtarit do të vlerësohet përsëri gjatë javës së ardhshme.

Gjatë kësaj kohe, Inter do t’i luajnë edhe gjashtë ndeshje; katër në Serie A dhe dy në Champions League.

Simone Inzaghi shpreson ta ketë gati lojtarin për ndeshjen e 4 tetorit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=