AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lukaku lëndohet

0 0
Read Time:42 Second

Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku është lënduar.

Sipas ‘Sky Sport Italia’, Romelu Lukaku do të humbasë ndeshjen e ardhshme të Serisë A kundër Cremonese dhe është në dyshim për derbin e Milanit fundjavën e ardhshme për shkak të një lëndimi në kofshë.

Reprezentuesi belg ka shënuar një gol në tre ndeshje që kur u kthye në Inter në formë huazimi nga Chelsea.

Megjithatë, ai tashmë është detyruar të largohet nga fusha pasi, sipas korrespondentit të ‘Sky Sport Italia’, Andrea Barzaghi, ai u diagnostikua me një lëndim në kofshë gjatë seancës së sotme stërvitore në Appiano Gentile.

Sipas raportit, Lukaku do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore në orët në vijim, por ai pritet të mungojë në ndeshjen e së martës në Serie A kundër Cremonese në San Siro.

Ai është në dyshim për derbin e së shtunës kundër Milanit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=