AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lojtari i muajit në Serie A

0 0
Read Time:28 Second

Ylli i Napolit, Kvicha Kvaratskhelia, është shpallur lojtari më i mirë i muajit gusht në Serie A.

21-vjeçari nga Gjeorgjia ka pasur një fillim sensacional të karrierës së tij me Napolin.

Ai dhuroi shfaqje në fitoren 4-1 ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve të mërkurën, duke kontribuar me një asistim dhe duke torturuar mbrojtësit e Reds.

Ndikimi i tij në Serie A ishte edhe më i madh, në pesë ndeshje, kontribuoi me katër gola dhe një asistim.

Kvaratskhelia tashmë është shpallur Lojtari i Muajit nga AIC (versioni italian i PFA).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=