AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Llapi rikthehet më në fund

0 0
Read Time:34 Second

Llapi ka arritur të marr një fitore të rëndësishme ndaj Gjilanit.

Ekipi i Tahir Batatinës, kanë marrë një fitore minimale 0:1, por të rëndësishme ndaj Gjilanit.

Pjesa e parë e këtij takimit ishte më e baraspeshuar, ashtu edhe u mbyll me rezultat 0:0, transmeton lajmesportive.

Në 45 minutat e tjerë, të dy ekipet po kërkonin golin e fitores.

Kur ndeshja po shkonte drejt fundit, ishte Shabani që arriti të shënoj, në minutën e 81`.

Gjilani në minutat shtesë shënoi, por goli u anulua.

Kështu, Llapi regjistron një fitore të rëndësishme dhe shkon në kuotën e tetë pikëve, në vendin e gjashtë, kurse Gjilani mbetet në vendin e dytë me 14 gjithsej.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=