AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Liverpool ofert për Caicedo

0 0
Read Time:30 Second

Skuadra e Liverpool pritet të bëjë një lëvizje para mbylljes së meraktos.

‘Reds’ janë në kërkim të një lojtari për repartin e mesfushës dhe Moises Caicedo shihet si një nga opsionet.

Raportime të ‘The Sun’ bëjnë të ditur se Liverpool tashmë i kanë bërë skuadrës së Brighton një ofertë prej 42 milionë funteve.

Megjithatë, thuhet se skuadra e Brighton kërkon më shumë para për kartonin e Caicedo.

Mbetet të shihet nëse Liverpool mund të mbyllin një marrëveshje për kartonin e kolumbianit.

‘Reds’ kanë vuajtur shumë këtë fillim edicioni, si pasojë e disa mungesave në mesfushë, që erdhën kryesisht nga lëndimet. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=