AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Liverpool interesohet për Paredes

0 0
Read Time:27 Second

Leandro Paredes vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga Paris Saint-Germain.

Ylli argjentinas, Paredes mund të largohet nga PSG dhe në garë për të janë Juventus dhe Roma, që ndjekin situatën e lojtarit tash e sa javë.

Megjithatë, siç raportohet së fundmi, Liverpool i është bashkuar garës për mesfushorin Paredes.

Lëndimi i Naby Keita dhe problemet e mëdha në mesfushë kanë bërë që Jurgen Klopp të shqyrtojë opsionet e mbetura në merkato.

Mbetet të shihet nëse Liverpool do të bëjë ndonjë ofertë për kartonin e Paredes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=