AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Liverpool fiton në fyrmën e fundit

0 0
Read Time:31 Second

Liverpooli vuan shumë, por merr një fitore të vlefshme në ndeshjen ndaj Ajaxit, e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League.

Ndeshja e luajtur në “Anfield Road” ishte shumë e luftuar dhe, për rrjedhojë, fituesi i saj u vendos tek në fund të përballjes.

Fillimisht shënoi Salah në minutën e 17’, teksa dhjetë minuta më pas ishte Kudus ai që barazoi gjithçka.

“Të Kuqtë” filluan të vuanin, por, bashkë me vuajtjen, rritën edhe përpjekjet për golin e avantazhit.

E për këtë u desh të pritej minuta e 89’ kur Joel Matip “çoi peshë” tifozët vendas, për t’ia dhënë skuadrës së tij triumf

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=