AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lewandowski vendimtar për Barçën

0 0
Read Time:35 Second

Barcelona ka fituar ndeshjen ndaj Mallorcas.

Ekipi i Xavi Hernandez arriti fitore minimale 1:0 ndaj Mallorcas.

Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Robert Lewandowski, në minutën e 20`.

Skuadra e Xavi Hernandez ishin më e mirë gjatë gjithë takimit, por Mallorca u tregua e çeliktë në mbrojtje.

Në anën tjetër ekipi me në krye Vedat Muriqin rrezikuan portën e Ter Stegen në disa raste, por gjermani nuk u mposht.

Barcelona në anën tjetër kërkonin golin për të dyfishuar epërsinë, por nuk e arritën.

Kështu Lewandowski i dhuroi fitoren e radhës Barçës.

Pas shtatë takimesh ata kanë 19 pikë dhe ngjiten përkohësisht në vendin e parë, kurse Mallorca ka tetë pike në vendin e 10.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=