AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lewandowski: Barça nuk ka fituar një trofe për një kohë të gjatë, por unë jam i sigurt se do t’i fitojmë ato

0 0
Read Time:17 Second

Robert Lewandowski shpreson të fitojë trofe te Barcelona.

“Mendoj se ka kaluar një kohë e gjatë që kur Barcelona ka fituar një titull, por jam i sigurt që ne do ta fitojmë atë.

Kur dëgjova për herë të parë se Barcelona ishte e interesuar të nënshkruante me mua, mendova se ishte momenti perfekt për mua dhe klubin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=