AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lewandoski shënon hat-trick

0 0
Read Time:27 Second

Barcelona e ka fituar me rezultat 5-1 sfidën ndaj Viktoria Plzen në kuadër të fazës së grupeve të Champions League.

Ai që spikati më shumë ishte padyshim Robert Lewandowski i cili e gjeti rrugën e rrjetës plot tri herë.

Ishin minutat 34’, 45’ dhe 71’ në të cilat polaku tundi rrjetën për katalunasit.

Dy golat e tjerë për “blaugranat” i shënuan Kessie  (13′) dhe Torres (71′)

Falë kësaj fitoreje, Barça është kryesuese e grupit, me pikë të njëjta me Bayernin, por me golaverazh dukshëm më të mirë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=