AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lewa : Nuk mendova dy herë për të pranuar Barçën

0 0
Read Time:49 Second

Robert Lewandowski ka folur në lidhje me transferimin e tij te Barcelona.

Lewandowski ishte dëshira më e madhe për merkaton e verë te klubi i Barcelonës.

Për të marrë shërbimet e yllit polak, ekipit katalanas iu desh të mundohej shumë.

Pavarësisht asaj, ata arritën që transferimi i tij të ndodh.

Puna e madhe e Barçës për të marrë atë në ekip duket se po shpërblehet, kjo pasi polaku ka 12 gola dhe dy asistime në nëntë ndeshje me ekipin e tij të ri.

Së fundmi në një intervistë, sulmuesi tha se kur Barça e telefonoi, ai nuk mendoi dy herë.

“Real Madridi ishte interesuar për mua në disa raste, por kur Barcelona më thirri, nuk u mendova dy herë. E dija që klubi nuk ishte në momentin më të mirë, por gjithmonë kam menduar për të ardhmen. Barcelona do të jetë sërish ndër më të mëdhenjtë”, tha Lewa.

Transferimi i tij në ‘Spotify Camp Nou’ po del të jetë mjaft i mirë për ekipin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=