Lëndohet Di Maria

0 0
Read Time:23 Second

Pas një debutimi fantastik, ku i bëri të gjithë tiofëzët “bardhezinj” të dashurohen me të, Angel di Maria mer lajmin e keq, pasi la fushën në minutën 66 ndaj Sassuolos.

Pas ekzaminimeve të kryera gjatë ditës së sotme, argjentinasi do të mungojë të paktën 10 ditë, që do të thotë mungesë në përballjen me Sampdorian dhe me Romën.

Anësori dëmtoi kofshën në këmbën e majtë, ndërsa gjendja e tij do të rivlerësohet brenda 10 ditësh.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=