AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Leao: James është lojtari më i vështirë me të cilin jam përballur

0 0
Read Time:31 Second

Rafael Leao ka folur në lidhje me lojtarin më të vështirë me të cilin është përballur.

Milani kanë qenë mysafirë të Chelsea, në kuadër të ndeshjes së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Në atë takim janë vënë re duelet në mes Leaos dhe Reece James.

E, lidhur me këtë ka komentuar edhe vetë ylli i ‘Rossonerëve’ duke thënë se anglezi është lojtari më i vështirë ndaj të cilit është përballur.

“Ai djalosh (Reece James) me të vërtet është lojtari më i vështirë ndaj të cilit jam përballur”, tha Leao për ‘Somtosport’.

Kujtojmë se ndeshja Chelsea – Milan përfundoi 3:0 në favor të anglezëve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=