AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lautaro: Me Lukakun do të luftojmë kundër të gjithëve

0 0
Read Time:23 Second

Interi mori një fitore të madhe të shtunën ndaj Spezias ( 3-0 ), me Lautaro Martinez duke bërë deklarata pas ndeshjes.

Argjentinasi iu referua rikthimit të Romelu Lukakut, duke thënë se të dy do të luftojnë kundër të gjithëve.

“Jam i lumtur që Lukaku është kthyer në Inter. Sapo mbërriti i thamë vetes se duhet të luftojmë kundër të gjithëve. Më vjen mirë që ai është këtu përsëri, ai është i dobishëm dhe gjithmonë ndihmon ekipin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=