AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lautaro : Kam kontratë me Interin

0 0
Read Time:28 Second

Inter mori një fitore të jashtëzakonshme mbrëmjen e djeshme në Firence, duke mposhtur Fiorentinën me rezultatin 3-4 në frymën e fundit falë golit të Mkhitaryan.

Lojtari i ndeshjes ishte padyshim argjentinasi Lautaro, pasi shënoi dy gola dhe asistoi golin e parë të Barella. Pas kësaj fitoreje, sulmuesi zikaltër foli për mikrofonat e “Sky Sport”.

Ndjehem mirë, jam i lumtur këtu. Shpresoj të bëhem një flamur, një symbol për këtë klub. Kam një kontratë me Interin dhe mendoj vetëm për këtë ekip. Shpresojm të vazhdojmë kështu me këto ritme”, është shprehur “El Toro”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=