AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Laporta : Marrveshja është kryer

0 0
Read Time:37 Second

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka konfirmuar marrëveshjen me Atletico Madrid për Antoine Griezmann.

Griezmann së shpejti do jetë plotësisht lojtari i ‘rojiblancos’, kjo pasi klubet kanë arritur marrëveshje për të.

Ditëve të fundit u raportua që Barça dhe Atletico kanë gjetur gjuhën e përbashkët për francezin, ndërsa e ka konfirmuar edhe presidenti Laporta.

“Është kryer dhe është një marrëveshje e mirë – ne do të marrim 20 milionë euro fikse dhe 4 shtesë, plus diferencën nëse Atletico e shet atë deri në 40 milionë euro”, konfirmoi ai.

“Nëse Griezmann do të kthehej, ne duhet të paguanim pagën e tij prej 36 milionë euro dhe do të kishte qenë një dramë”, përfundoi Laporta.

Mbetet të shihet kur do te zyrtarizohet tërësisht marrëveshja e arritur.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=