AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Laporta : Inter janë shumë të fortë

0 0
Read Time:27 Second

Joan Laporta, presidenti i Barcelonës, foli në një konferencë për shtyp pas disfatës së tyre ndaj Bayern Munich, me spanjollët tashmë të eliminuar dhe do të luajnë në Europa League.

“Fatkeqësisht mrekullia nuk ndodhi. Ne duhet të falenderojmë tifozët sepse në një ndeshje shumë të vështirë ata inkurajuan lojtarët dhe ekipin. Ne kemi tifozët më të mirë në botë.

Një ndeshje e vështirë emocionalisht për ne, pasi pamë ndeshjen e Interit të gjithë së bashku, ata ishin shumë të fortë, ishte një torturë për ne”, është shprehur Laporta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=