AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Laporta dëshironte Pirlon pas largimit të Koeman

0 0
Read Time:12 Second

Joan Laporta kur shkarkoi Koemanin dëshironte si zëvendësues të tij Pirlon.

Laporta e shifte Pirlon si një Rijkaard i ri.

Por pas diskutimeve me bord dhe kapitenët e skuadrës vendosën që në krye të sjellin Xavin.lajmesportive.net

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=