Lampard : Gordon duhet të qëndroj

0 0
Read Time:30 Second

Anthony Gordon la spekulimet për të ardhmen e tij pas tij për të shënuar golin e tij të parë të sezonit duke i fituar Everton një pikë në Brentford dje.

Frank Lampard tha se ai do të jetë lojtar i tij për një kohë të gjatë.

“Unë e shoh atë si lojtar i Evertonit për një kohë të gjatë – këshilla ime për të tani është thjesht të heqë të gjithë zhurmën në kokën e tij sa herë që ai luan ose stërvit, dhe unë jam i kënaqur për të sot”.

Gordon së fundmi ishte i lidhur me një transferim te Chelsea.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %