AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Lajm i mirë për Chelsea

0 0
Read Time:21 Second

Chelsea ka marrë një lajm të mirë sot në prag të ndeshjes Leicester – Southampton.

Objektivi i tyre kryesor, Wesley Fofana, nuk do të luajë sot dhe s’është as i ftuar për këtë sfidë.

Ishte vetë mbrojtësi ai që e kërkoi diçka të tillë në mënyrë që kjo lëvizje të përshpejtohet.

Mbetet të shihet ditëve në vijim se çka do të ndodhë me të ardhmen e tij. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=