Lajm i mirë : Ballkani arrin në Prishtinë

0 0
Read Time:21 Second

Stafi dhe lojtarët e Ballkanit kanë mbërritur në aeroportin “Adem Jashari”, pasi u nisën nga Praga në orën 08:30.

Ekipi mbërriti pa probleme në nisjen e dytë, pasi që mbrëmë u detyruan të kthehen për shkak të një incidenti në aeroplan, ku xhami i përparmë u plasarit.

Suharkasit po ktheheshin nga Praga, pas ndeshjes që zhvilluan me Slavia Praga në Conference League, ku humbën me rezultat të ngushtë, 3-2.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %