AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ky është vendimi për Ronaldon

0 0
Read Time:24 Second

Ka përfunduar pak më parë takimi mes Ten Hag dhe Cristiano Ronaldos.

Cristiano Ronaldo është rikthyer me ekipin e parë të Manchester United pasi ai u pezullua nga klubi për sfidën ndaj Chelsea e cila përfundoi 1-1.

Portugezi është kthyer në stërvitje me ekipin e parë për t’u përgatitur për ndeshjen ndaj Sheriff në Europa League.

Ten Hag dhe Ronaldo kanë bërë një dialog dhe kanë pranuar të dy që portugezi të kthehet dhe të ndihmojë Manchester United.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=