Kumbulla mposht coronavirusin

0 0
Read Time:23 Second

Marash Kumbulla ka njoftuar se ka rezultuar negativ në testimet e fundit të bëra për coronavirus.

Anëtari i Romës është shëruar plotësisht nga COVID-19, derisa është rikthyer në klub.

Reprezentuesi i Shqipërisë po kalon nëpër një formë të lartë të Roma dhe është bërë një lojtar standard në skemat e Paulo Fonsecas.

Roma është tri pikë mbi Young Boysin në Grupin A, e që në takimin e së enjtes mund të sigurojë kalimin e grupit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=