AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kounde regjistrohet

0 0
Read Time:28 Second

Jules Kounde është regjistruar tashmë në La Liga.

Qendërmbrojtësi francez tashmë shfaqet zyrtarisht në listën e lojtarëve të rinj për Ligën Santander 2022-23 dhe kjo do të thotë se ai mund të rreshtohet nga Xavi Hernández kundër Valladolidit.

Pasi nuk mundi të luajë në dy ditët e para kundër Rayo Vallecano dhe Real Sociedad, Kounde tashmë do jetë për xhiron e tretë.

Mbetet të shihet nëse Xavi Hernandez do startojë me francezin në ndeshjen e nesërme.

Takimi në mes Barcelonës dhe Valladolid zhvillohet të dielën, me fillim nga ora 19:30.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=