AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kounde lëndohet

0 0
Read Time:36 Second

Lojtari i Barcelonës, Jules Kounde është lënduar.

Franca është nikoqire e Austrisë, në kuadër të ndeshjeve të Ligës së Kombeve.

Në atë takim që vazhdon të zhvillohet, ka pësuar lëndim lojtari më i ri i Barcelonës, Jules Kounde.

Mbrojtësi francez, u detyrua të largohej nga fusha e lojës për shkak të lëndimit në mes të pjesës së parë të ndeshjes së Ligës së Kombeve të UEFA-s që do të përballet sonte në ‘Stade de France’ kundër kombëtares austriake.

Në minutën e 23-të, qendërmbrojtësi i katalanasve papritmas ndaloi së luajturi dhe u ul në fushë pasi ndjeu një shqetësim muskulor. Kounde u zëvendësua menjëherë nga William Sadiba.

Mbetet të shihet se sa gjatë do të mundojë francezi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=