AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Koke për Vinicius : Mund ti dalë problem

0 0
Read Time:32 Second

Kapiteni i Atletico Madridit, Koke Resurreccion, ka thënë që Vinicius Juniori do të jetë në hall nëse feston në stadiumin Wanda Metropolitano ashtu si e ka zakon.

Real Madridi dhe rivali i qytetit do ta luajnë derbin madrilen këtë të diel dhe kjo lojë vjen në një kohë kur braziliani po kritikohet për festën e tij që nga disa po cilësohet provokative dhe mosrespektuese ndaj kundërshtarit.

“Në fund të ditës, nëse ai shënon gol dhe vendos që të vallëzojë, është vendimi i tij. Secili për vete, dhe secili feston si do,” ka thënë Koke për Movistar+.

“Do t’i dalë problem, sigurisht. Është normale”, ka shtuar ai.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=