Koç: Duam 20 milionë euro për Vedat Muriqin

0 0
Read Time:35 Second

Fenerbahçe ka vendosur që ta shes yllin e skuadrës, Vedat Muriqin, por vetëm nëse ndonjë klub paguan 20 milionë euro.

Presidentit i Fenerbahce, Ali Koç ka folur për të ardhmen e sulmuesit Vedat Muriqi, qëllimin është edhe objektiv i Lazios.

“Ne duam 20 milionë euro, vetëm me një ofertë si kjo do të na bëjë që të ulemi në tryezë për të negociuar”.

“Nëse ai qëndron me ne do të jemi favoritët për titullin dhe kjo falë paraqitjeve të tij me ne, do të jemi në gjendje ta shesim atë për një shifër më të lartë vitin e ardhshëm”, ka thënë kryetari i klubit, Koç.

Lazio ka shkuar me ofertë deri në 18 milionë euro për sulmuesin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %